• "Çocukların, nasihatten çok iyi örneğe ihtiyaçları vardır."

  • "Çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır."

  • "Çocukta ruh ve beden eğitimi ve gelişimi beraber yürütülmelidir. " (İbni Sina)

  • "Anneler dua ettiklerinde çocuklarının çevresindeki zırhı görselerdi, duayı hiç bırakmazlardı" Hz.Muhammed

Copyright 2022 - Çocuk Eğitimi

AŞI DANIŞMA MERKEZİ

AŞI DANIŞMA MERKEZİ

Danışmak lazım

Her yaşta bulaşıcı hastalıklara karşı aşılar ile korunabiliriz. Lütfen sizin ve ailenizin aşılarının tam olup olmadığını sorgulayın! Aşı ile ilgili konularda size doğru ve tarafsız bilgileri verebilecek bir merkezden yararlanın.

Bağışıklama ve Halk Sağlığı konularında ülkemizde referans kuruluş olma yolunda daima başarılı adımlar atan Sanofi Pasteur, 1997 yılında AŞI DANIŞMA MERKEZİ’ni hizmete sokarak geniş bir bilgi bankası oluşturdu ve o günden günümüze Halk Sağlığı’na sunduğu katkılarını arttırarak sürdürmeye devam etti.

Halkın ve sağlık çalışanlarının bilgilendirilmesinde çok önemli bir rolü üstlenen AŞI DANIŞMA MERKEZİ, 2001 Temmuz da var olan hizmetlerinden herkezin yaralanabilmesi amaçlayarak Türkiye’nin her yerinden ücretsiz ulaşılabilen 0 800 211 3331 telefon hattını uygulamya başladı. Bu ÜCRETSİZ telefon hattından Aşı Danışma Merkezi sorumlusuna hafta içi mesai saatleri dahilinde (08:30-17:30) direkt olarak ulaşılınabilip ve  sorulara anında veya en kısa sürede cevap alınabiliniyor.

Merkezimize iletilen soruların cevaplarının gerekirse literatür ile desteklenebileceği geniş bir kütüphane mevcut. Ayrıca Tıp Dünyası’nda yayınlanan aşılar hakkındaki tüm yeni araştırmalar ve veriler merkez tarafından yakından takip edilmektedir.

Halkımıza hizmette öncülük etmeyi bir görev olarak kabul eden AŞI DANIŞMA MERKEZİ, sadece Sanofi Pasteur ürünleri hakkında bilgi vermekle sınırlı kalmayıp, dünyada ve  Türkiye’deki mevcut aşılar hakkında tıbbi etikten ödün vermeden her türlü soruyu cevaplamaktadır. Bulaşıcı hastalıklardan korunmada önemli bir role sahip olan aşılar hakkında sorularınız için AŞI DANIŞMA MERKEZİ’ni arayabilir, aşılar hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerle merkezin ücretsiz telefon numarasını paylaşabilirsiniz.

f t